Z ŻYCIA MISTRZÓW
Michał Malitowski & Joanna Leunis
Linas Koreiwa & Dorota Makar
Boston, czerwiec 2004

Joanna & Michał
w Internecie

WYWIAD z 2003

WYWIAD Dancemotion

Mistrzostwa 2003

20/21 czerwca 2004 r. godz. 1:06                   Z ŻYCIA MISTRZÓW
Linas Koreiwa i Dorota Makar       Na międzynarodowym turnieju w Bostonie, jednym z największych w USA, nasza profesjonalna para mistrzowska Michał Malitowski i Joanna Leunis, zwyciężyła dwukrotnie - zarówno w tańcach latynoamerykańskich, jak i w konkurencji południowo-amerykańskiego show.
      W zakończonej wczoraj (19.VI.) imprezie, swoją konkurencję wygrali także Mistrzowie Polski w tańcach standardowych amatorów Linas Koreiwa i Dorota Makar.
      Michał i Joanna byli parą zaproszoną przez organizatorów do udziału w turniejach oraz do poprowadzenia pokazowych zajęć z tancerzami z Bostonu.
Już za kilka dni nasi reprezentanci wystapią na Tajwanie, skąd polecą na na dłużej do Australii. Tam, wraz z ich głównym trenerem, Ruudem Vermeijem, przygotowywać się będą do sierpniowych mistrzostw świata w show, które zaplanowane są w Mannheim oraz do wrześniowych mistrzostw świata w tańcach latynoamerykańskich, które odbędą się w Miami Beach.
        Po bardzo udanym festiwalu w Blackpool, Michał i Joanna chcą być również w ścisłej czołówce tych "amerykańskich" zawodów.
Michał i Joanna         Z Australii, co pewien czas, będą odlatywać do Azji na liczne pokazy, między innymi na galę Super Stars do Tokio, na którą po raz drugi zostali zaproszeni, w gronie dwunastu najlepszych na świecie zawodowych par latynoamerykańskich i standardowych.
      Poza tym, wakacyjne miesiące w Australii będą dla Michała pracowite "naukowo", gdyż kończy pracę magisterską na Uniwersytecie Zielonogórskim, pisząc ją w oparciu o biografię, twórczość i działania zawodowe, jednego z najlepszych w świecie nauczycieli tańca, właśnie przebywającego w Australii, doktora Ruuda Vermeija.


      Gratulujemy obu parom odniesionych sukcesów i dziękujemy za godne reprezentowanie Rzeczpospolitej.
MUZYKA TANECZNA

KALENDARZ IMPREZ