reklama
Baner tytulowy
reklama



WYNIKI z TURNIEJÓW TAŃCA



Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZIMA 2008
o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZIMA 2008
o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Tarnowie
Tarnów, 13 grudnia 2008 r.
Organizator: Pałac Młodzieży w Tarnowie, Klub Tańca Towarzyskiego "eMiKa" PM
Prowadzenie: Małgorzata Szyda
Muzyka: 
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
10-11, D, Kombinacja 6T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin

12-13, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
10-11, E, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
12-13, C, Standard
Pow. 15, A, Standard
14-15, B, Standard

14-15, B, Latin
Pow. 15, A, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKSEL Rzeszów               14
   2 AMIGO-DANCE Biała Podlask    1
   3 AS Kraków                    3
   4 AXIS Nowy Sącz               4
   5 BAWINEK P.K. Kraków          3
   6 BUMERANG Trzebinia           1
   7 CANTINERO Tomaszów Maz.     14
   8 CENTRUM TAŃCA Lublin         7
   9 CENTRUM TAŃCA WYPYCH         1
  10 CHARLESTON Kielce            3
  11 CHECK Kraków                 8
  12 CUBANA Nowy Targ             6
  13 DŻET Rzeszów-Boguchwała      3
  14 ELIDA Mielec                 4
  15 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn   22
  16 FANTAZJA Kraków              1
  17 GAMA Rzeszów                 4
  18 GASIEK Rzeszów              11
  19 GRACJA Krosno               12
  20 IDEA Kraków                  3
  21 IMPULS Biłgoraj              2
  22 IMPULS Chorzów               1
  23 KICK Kielce                  1
  24 KLASA Tarnów                 7
  25 LIDER Lublin                 1
  26 MAGIC-DANCE Lublin           1
  27 MAŁA VOLTA Stalowa Wola      1
  28 MARENGO Dąbrowa Górnicza     1
  29 MCT Kraków                   4
  30 MERENGUE Stalowa Wola        6
  31 M-TEAM Kraków                1
  32 MYKA Zamość                  3
  33 NOWY STYL Bielsko-Biała      1
  34 PLĄS Kraków                  1
  35 PODKARPACIE Jasło            1
  36 PRESTIGE MOK Mszana Dolna    6
  37 PRESTIGE Myślenice           1
  38 PRESTIGE Przecław            1
  39 SAMBA Tarnobrzeg            12
  40 SKT AGH Kraków               4
  41 SOKÓŁ Myślenice              1
  42 STYL Kraków                  4
  43 SZOK Gliwice                 2
  44 ŚWIAT TAŃCA Kielce           2
  45 TAKT Chorzelów               3
  46 TAKT Jarosław                1
  47 TAKT Kraków                  1
  48 TICO Opoczno                 2
  49 ZAMEK Szydłowiec             1
  50 ZŁOTA PARA Dębica            2
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZIMA 2008
   o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Tarnowie
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Tarnów, 13 grudnia 2008 r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  81 Brzezicki Wojciech, Cebula Katarzyna               BAWINEK P.K. Kraków                       
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  94 Kacprzak Mariusz, Lizak Aneta                      AS Kraków                                 
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
 163 Bochnik Rafał, Gawłowska Enrika                    AKSEL Rzeszów                             
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
  33 Blacha Łukasz, Adamowicz Aleksandra                IMPULS Biłgoraj                           
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
  24 Rajca Mariusz, Zinchenko Olga                      IDEA Kraków                               
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: 12-13 C w stylu: Latin
  62 Grabowski Mateusz, Wagenknecht Klaudia             CANTINERO Tomaszów Maz.                   
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: 10-11 E w stylu: Kombinacja 6T
  15 Kozioł Szymon, Bylica Gabriela                     KLASA Tarnów                              
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 6T
Para kategorii i klasy: 14-15 E w stylu: Kombinacja 8T
  55 Sowa Szymon, Pałęza Anna                           AKSEL Rzeszów                             
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 C w stylu: Standard
  66 Bil Krystian, Marzec Izabela                       MCT Kraków                                
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej                   Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Pujanek Radosław, Baran Michalina                IMPULS Chorzów                        108.0  3 139.0  4         1/  12
  31         2 Rozkuszka Kamil, Kułaga Magdalena                EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             122.0  3 147.0  4         2/  12
  36         3 Zieliński Kamil, Domiter Julia                   PRESTIGE MOK Mszana Dolna             115.8  2 134.8  3         3/  12
  26         4 Święciak Damian, Majewska Kinga                  CANTINERO Tomaszów Maz.                94.0  2 107.0  2         4/  12
  32         5 Łucyków Szymon, Kłos Julia                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             136.0  2 148.0  2         5/  12
  30         6 Górecki Marcin, Żywiec Martyna                   SOKÓŁ Myślenice                        89.0  1 100.0  1         6/  12
  37       7-8 Micał Wojciech, Cichocka Marika                  MAŁA VOLTA Stalowa Wola                15.0  0  24.0  0       7-8/  12
  39       7-8 Podlasiewicz Fryderyk, Hebda Patrycja            KLASA Tarnów                          142.0  2 151.0  2       7-8/  12
  38         9 Brzoskowski Michał, Łukasik Anna                 CUBANA Nowy Targ                       44.0  0  52.0  0         9/  12
  40        10 Liszka Arkadiusz, Woźniak Patrycja               PRESTIGE MOK Mszana Dolna               9.0  0  16.0  0        10/  12
  28        11 Król Wiktor, Perczak Olga                        CHARLESTON Kielce                      54.3  0  60.3  0        11/  12
  35        12 Poniewierski Filip, Zarzycka Katarzyna           ŚWIAT TAŃCA Kielce                     34.0  0  39.0  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26 X XX X   4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXX XX  6 X XXXX   5 XXXXXX   6 XXX      3    43         3
  28 XX       2   X      1    X X   2          0 X  XX    3     X    1    XX    2 X   X    2    13          
  30  X  X    2     X    1 XX X X   4 X  X XX  4   X XX   3  X   XX  3      XX  2  XX XXX  5    24         6
  31 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXX    4 XXXXX X  6  XXXX X  5    XXXX  4  XXXX X  5       X  1    39         4
  32    X  X  2 X XXX    4  X       1  XX XX   4 XX X  X  4 XX X X   4 XX XX    4  XXXXXX  6    29         5
  34 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52         1
  35    X     1    Xr X  2          0       X  1  X X X   3  X       1          0    X     1     9          
  36  XXXX X  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XX XXX  5 XXXXX X  6 XXX XXX  6 X  XXXX  5    46         2
  37 X        1  X       1  XX   X  3   X      1 XX   X   3  XXXXXX  6 X  X  X  3 XXXXX    5    23          
  38  X  XXX  4 XX   X   3 XX XXXX  6 XX X X   4 X X      2 X X      2          0          0    21          
  39 X X XXX  5     X X  2       X  1          0      XX  2 X X   X  3 X X  XX  4 XXXX XX  6    23          
  40   X  X   2     XX   2   X X    2  X  XX   3     X    1          0  XX  X   3      X   1    14          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26 3343655 4.0 2232644 4.0 2223352 2.0 3243652 3.0 2135664 4.0 1635635 5.0 2425644 3.0 1316632 2.0   27.0    4
  30 5654326 5.0 6666465 6.0 5664236 5.0 5564224 4.0 6566246 6.0 5456466 6.0 4646356 6.0 5545456 6.0   44.0    6
  31 2112242 2.0 3141221 2.0 1111111 1.0 2111111 1.0 4443152 3.0 6543152 4.0 6553163 5.0 4622361 3.0   21.0    2
  32 6566564 6.0 5554356 5.0 6456665 6.0 6455536 5.0 5354325 5.0 4164524 3.0 5364425 4.0 6464125 5.0   39.0    5
  34 1225111 1.0 1415113 1.0 3535424 4.0 1636365 6.0 3211513 1.0 2321211 1.0 1132211 1.0 2131213 1.0   16.0    1
  36 4431433 3.0 4323532 3.0 4342543 3.0 4322443 2.0 1622431 2.0 3212343 2.0 3211532 2.0 3253544 4.0   21.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Zelik Tomasz, Biernat Aneta                      SAMBA Tarnobrzeg                      205.5  0 253.5  1         1/  29
  94         2 Kacprzak Mariusz, Lizak Aneta                    AS Kraków                             114.0  2 156.0  3         2/  29
  81         3 Brzezicki Wojciech, Cebula Katarzyna             BAWINEK P.K. Kraków                   227.0  2 263.0  3         3/  29
  92         4 Nizioł Marcin, Drewniak Natalia                  GAMA Rzeszów                          218.0  2 248.0  2         4/  29
  96         5 Trojan Kamil, Bachula Magdalena                  AS Kraków                             343.0  2 372.0  2         5/  29
  93         6 Stawarz Adrian, Oczoś Klaudia                    GAMA Rzeszów                          161.0  0 189.0  0         6/  29
  99         7 Stachnik Marcin, Piórkowska Katarzyna            GASIEK Rzeszów                        249.0  1 276.0  1         7/  29
  90         8 Góralski Jarosław, Zieja Eliza                   ŚWIAT TAŃCA Kielce                    108.0  1 134.0  1         8/  29
 106         9 Starowicz Zbigniew, Godziszewska Agnieszka       CHECK Kraków                           38.0  0  63.0  0         9/  29
  84        10 Bednarczyk Michał, Longe Katarzyna               SKT AGH Kraków                        518.0  2 542.0  2        10/  29
 109        11 Legutko Michał, Pruchnicka Barbara               AXIS Nowy Sącz                        129.0  2 152.0  2        11/  29
  86        12 Żołądź Dominik, Kurdziel Patrycja                TAKT Chorzelów                        145.0  0 167.0  0        12/  29
 104        13 Mękal Damian, Komoniewska Sylwia                 CHECK Kraków                           26.0  0  47.0  0        13/  29
  89     14-15 Wdowiak Krystian, Witas Dorota                   SAMBA Tarnobrzeg                      163.0  1 182.0  1     14-15/  29
  98     14-15 Skupień Łukasz, Rumin Katarzyna                  CUBANA Nowy Targ                       47.0  0  66.0  0     14-15/  29
  87     16-17 Szadkowski Paweł, Chmiel Aleksandra              TAKT Chorzelów                         92.0  0 109.0  0     16-17/  29
 105     16-17 Sadecki Wojciech, Sarnecka Paulina               CHECK Kraków                           11.0  0  28.0  0     16-17/  29
  85        18 Mroczka Paweł, Dziaczyńska Michalina             GASIEK Rzeszów                        129.0  0 145.0  0        18/  29
 100        19 Kmita Sebastian, Łyp Wiktoria                    CHECK Kraków                           38.0  0  53.0  0        19/  29
 111        20 Cieśliński Dawid, Blok Magdalena                 GASIEK Rzeszów                          0.0      0.0  0        20/  29
 112        21 Stanek Janusz, Słabowska Aneta                   CHECK Kraków                           19.0  0  32.0  0        21/  29
 107        22 Piejko Hubert, Wołowiec Gabriela                 AKSEL Rzeszów                          68.5  0  80.5  0        22/  29
 103        23 Dębski Janusz, Zając Justyna                     CHECK Kraków                           31.0  0  42.0  0        23/  29
 113        24 Giefert Wojciech, Dzik Katarzyna                 PODKARPACIE Jasło                      79.0  0  89.0  0        24/  29
 101        25 Kmita Radosław, Kowalczyk Agata                  CHECK Kraków                           13.0  0  22.0  0        25/  29
  91     26-27 Pokora Michał, Engel Anna                        CANTINERO Tomaszów Maz.                 0.0  0   7.0  0     26-27/  29
  95     26-27 Romaniak Piotr, Krząstek Justyna                 CHECK Kraków                           28.0  0  35.0  0     26-27/  29
  97        28 Szczęśniak Bartłomiej, Liszka Katarzyna          CUBANA Nowy Targ                       16.0  0  22.0  0        28/  29
 110        29 Łukasik Bartłomiej, Kutrzeba Aleksandra          GASIEK Rzeszów                          8.0  0  13.0  0        29/  29
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55       1-3
  84 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXXX  7 X X XXX  5 X XXXXX  6    50     11-12
  85 X  XX X  4   XX XX  4  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    48     13-15
  86 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    51      8-10
  87 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X  X  X  3 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    48     13-15
  88 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53       4-6
  89 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXX X  5  X XXXX  5 XXXXXXX  7    52         7
  90 XX XXX   5 XXXXXXX  7 X X  XX  4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    50     11-12
  91 X X XXX  5 XX   X   3 XX   X   3 XX XX    4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XX  X    3    38          
  92 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X XX XX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51      8-10
  93 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XXX XXX  6 XXXX  X  5 X XXXXX  6    47     16-17
  94 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55       1-3
  95 XXXXX X  6 XXX XXX  6 X XX XX  5 XXXX XX  6  XX  XX  4 XX       2 XXX  XX  5  XX  XX  4    38          
  96 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    53       4-6
  97 XXXX XX  6 XX XX    4 XX XX    4     X X  2  X  XX   3  X   X   2 XXXXXXX  7 X XX     3    31          
  98 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXX X  5 X XXX X  5  X XX X  4  XXXXXX  6    46     18-20
  99 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53       4-6
 100 XXXX XX  6 XXXXXXX  7   XXXX   4 XXX XXX  6 XXXXX X  6  X X  X  3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    46     18-20
 101  X   X   2 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XX XX    4 XXXXXXX  7    X     1    39          
 103  XX XX   4 XXXXX    5 XXXXXXX  7   X X    2 XXXX XX  6  XX XX   4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    41     22-24
 104 X XXX X  5  XXXXXX  6   XX     2  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    46     18-20
 105 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX X X  5 X  XXX   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX    5  X XXXX  5    47     16-17
 106  XXXXXX  6 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    51      8-10
 107 XXXX XX  6  X XX    3  XXXXXX  6 XXXXXX   6 X  XXX   4 X XXXXX  6   XXXX   4 XXXXXX   6    41     22-24
 109 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55       1-3
 110     XX   2          0 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XX X XX  5  XXX XX  5 XX       2 X    X   2    28          
 111 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7       X  1 X XX XX  5 X XX  X  4 XXXX  X  5    41     22-24
 112   XXXXX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXX XX   5  X  XX   3  X  XXX  4    42        21
 113 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX XXX  6 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXX X X  5    48     13-15
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXX  X  5 XXXXX X  6  XXXX X  5 XX XX    4    44         3
  84 XXXXXX   6 X X X X  4 X X  X   3 XXX   X  4  X  XXX  4   X XX   3  XX XXX  5 XXXXXXX  7    36         6
  85 X     X  2 X        1          0 X     X  2 X XX XX  5 X XX XX  5 XXX  X   4      XX  2    21          
  86 X  XXXX  5 X XXXX   5 X  X X   3 X XX X   4 X  XXX   4  X X  X  3 XX X XX  5 XXX   X  4    33       8-9
  87 X X X    3  XXX X   4 X  XXXX  5   XXXXX  5 X        1   X X    2   X      1      X   1    22          
  88 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XX XX X  5 XXXXX X  6 XX X  X  4 X XX XX  5    45         2
  89  X X XX  4   X XXX  4 X    XX  3 X XX XX  5  X X     2       X  1   X X X  3  X  X X  3    25          
  90 XXX  X   4     rX   1 X  X X   3 XX XXX   5   X XXr  3 X X  X   3 XX  XX   4 XXX XX   5    28        12
  92  X X XX  4  XXX XX  5  X X  X  3  X X  X  3 X XX X   4 XX X  X  4  XXX  X  4 XX X  X  4    31     10-11
  93 X    XX  3 X  XXXX  5 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXXXX X  6 X XX XX  5 X XX XX  5 XXXX XX  6    42         4
  94 XX X XX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51         1
  96 XXXX X   5 XX X     3 XX X  X  4 XX X  X  4 XXX  XX  5 XXXXXX   6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    40         5
  98   XXX    3 XXX  XX  5  X  X    2   X XX   3 X  XX X  4     X X  2  X  X X  3    XX X  3    25          
  99   XXX X  4     X X  2  XXXX X  5     XXX  3  XXXXXX  6  X XXXX  5 X  XXX   4   XXXXX  5    34         7
 100   X  X   2  XXX     3   X XX   3  X  X    2    X     1  XX XX   4    XX    2   XXX    3    20          
 103          0     X    1          0 X    X   2   X      1 X    X   2 X    X   2  X       1     9          
 104  XXXXX   5  XXXX    4  XX X    3  XX X    3  X  XXX  4     X    1 X XXXX   5     X    1    26          
 105  XX XX   4 XXX X    4 XXX X    4  XX X    3  X   X   2  X       1  X  X    2     XX   2    22          
 106  X XX X  4 X  X  X  3 XXXXXXX  7    X X   2 X XXXX   5  X XX    3    XXX   3 X XXX    4    31     10-11
 107     X    1          0    X     1  X XX X  4          0 X XXXX   5          0      X   1    12          
 109 XX  XXX  5  XX XXX  5   X  XX  3   X   X  2 XXXXX X  6 XXXX XX  6 X XX  X  4   X  X   2    33       8-9
 111   X   X  2      X   1  XX  XX  4 XX   X   3   X  X   2          0 X     X  2 XXXX  X  5    19          
 112 X        1 XX X  X  4     X    1 X    X   2  X  X X  3 XX   XX  4      X   1          0    16          
 113          0 X        1          0          0     X    1          0  XX X    3 XX       2     7          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81  XXXXX   5 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  X XXX   4 X  XX    3 X  XX X  4    XX    2    37       2-3
  84   X  XX  3   X X X  3   X      1     X    1      X   1  X  XX   3  XX XX   4     XX   2    18          
  86 X X X    3 XX X X   4          0 X X XXX  5 X        1          0  X       1          0    14          
  88 X XXXXX  6   XXXXX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7   XXX X  4 X   X X  3 X   XXX  4   X   X  2    37       2-3
  90 X        1 X    X   2 X        1 X XX X   4 X X XXr  4  XXXXX   5 XXX XX   5 XXXXXX   6    28          
  92  XXX  X  4  XXX  X  4  XXX  X  4  X X  X  3  XXX  X  4   XX  X  3  XXX  X  4  X X X   3    29       6-7
  93 X     X  2 X X XXX  5 XX  XXX  5  X    X  2 X XX XX  5 XXXX XX  6    X     1 XX    X  3    29       6-7
  94 XX  X X  4 XX       2 XX XXXX  6 X  XX    3 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42         1
  96 XX X X   4 X        1  X   X   2 XX       2 XXX  X   4 XXX  XX  5 XXXX X   5 XXXXXXX  7    30       4-5
  99  X XXXX  5    XXX   3 X  XX X  4  X       1 XX  XXX  5   X XX   3 X X   X  3 XXX XXX  6    30       4-5
 106  X XX    3  XXXX X  5  XXXX X  5   XXXX   4  X XX    3    X     1    XX    2 X  X     2    25          
 109   X  X   2  X   X   2   X  X   2   X  XX  3       X  1 XX    X  3      XX  2   X   X  2    17          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81 3313137 2.0 4413123 2.0 3422115 2.0 6413325 3.0 4571167 6.0 3542367 4.0 5543175 5.0 3676267 7.0   31.0    3
  88 1121321 1.0 1221511 1.0 1311234 1.0 2121113 1.0 6445442 3.0 5757476 7.0 3362456 4.0 7335455 4.0   22.0    1
  92 7665672 6.0 7164672 6.0 6164461 4.0 7262431 2.0 7252771 5.0 7261751 5.0 7131743 3.0 6261744 3.0   34.0    4
  93 5434444 3.0 3745365 5.0 7745773 7.0 3545662 5.0 3733556 4.0 4334644 3.0 4656664 6.0 4547673 6.0   39.0    6
  94 2257516 5.0 2356437 4.0 2236547 5.0 1357556 6.0 1126323 1.0 2125112 1.0 2224211 1.0 2122121 1.0   24.0    2
  96 6576765 7.0 6577756 7.0 5577656 6.0 4676777 7.0 2314615 2.0 1413533 2.0 1415532 2.0 1413532 2.0   35.0    5
  99 4742253 4.0 5632244 3.0 4653322 3.0 5734244 4.0 5667234 7.0 6676225 6.0 6777327 7.0 5754316 5.0   39.0    7
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113         1 Torbiarczyk Adrian, Stróżyk Zuzanna              CENTRUM TAŃCA WYPYCH                  129.0  4 157.0  5         1/   9
 122         2 Drozd Jakub, Kamińska Sara                       CENTRUM TAŃCA Lublin                   43.0  1  65.0  2         2/   9
 119         3 Hudyka Kacper, Roczniak Paulina                  KLASA Tarnów                           69.0  2  85.0  3         3/   9
 112         4 Orszulak Sebastian, Machowska Sylwia             GRACJA Krosno                          17.0  0  27.0  0         4/   9
 121         5 Kardasiński Damian, Wysocka Aleksandra           TAKT Jarosław                          70.0  2  79.0  2         5/   9
 111         6 Mróz Łukasz, Tarchała Aleksandra                 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              13.0  0  21.0  0         6/   9
 115         7 Zdziech Przemysław, Targowska Zuzanna            ZAMEK Szydłowiec                       17.0  0  24.0  0         7/   9
 114         8 Greger Szymon, Uss Katarzyna                     AMIGO-DANCE Biała Podlask              90.0  1  96.0  1         8/   9
 117         9 Ciesielski Radosław, Janson Wiktoria             CANTINERO Tomaszów Maz.                 0.0  0   5.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          S          CH         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 112 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 X  XXXX  5 X X X    3 XX   XX  4    30         4
 113 X XXXXX  6 X  XX X  4 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 r XXXXX  5    35         1
 114 X XX X   4 XXX  XX  5 XXXX  X  5 X        1 XXX X    4 XXXX XX  6    25          
 115 XXXXX    5   X      1  X XX X  4 XXX X X  5 X XXXXX  6 XX XXXX  6    27       5-7
 117 XX    X  3 X   XXX  4 X   X    2 XX  XX   4 X  X     2 X   X    2    17          
 119  XXXXXX  6  XXXX X  5 X X XX   4  XXX XX  5 XXXXXXX  7  XXX  X  4    31         3
 121       X  1  XXX X   4 XXXX XX  6 XXXX XX  6  X X XX  4 XXXXXX   6    27       5-7
 122 XXXXXX   6 XXXXXXX  7   XX XX  4  XXXX X  5  X XXXX  5 X XXXXX  6    33         2
 111  XX XXX  5 XXXXXX   6  XX XX   4 X XXXX   5  XX  XX  4  XX X    3    27       5-7
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 111 6533567 6.0 6655265 6.0 7655246 6.0 7466645 7.0 5545456 5.0 7555365 6.0   36.0    6
 112 1172131 1.0 1172121 1.0 1272361 2.0 3575757 6.0 3676767 7.0 2676737 7.0   24.0    4
 113 2647222 3.0 2726412 2.0 2736422 3.0 1731111 1.0 1733111 1.0 1731111 1.0   11.0    1
 115 7766476 7.0 7463557 7.0 6443677 7.0 4347376 5.0 7227575 6.0 5327474 4.0   36.0    7
 119 5324654 4.0 4534673 5.0 5324553 4.0 6214562 4.0 4114332 2.0 4113552 3.0   22.0    3
 121 3455745 5.0 3347744 4.0 3567734 5.0 5623433 3.0 6461624 4.0 3464646 5.0   26.0    5
 122 4211313 2.0 5211336 3.0 4111115 1.0 2152224 2.0 2352243 3.0 6242223 2.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej                   Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 163         1 Bochnik Rafał, Gawłowska Enrika                  AKSEL Rzeszów                         252.5  4 285.5  5         1/  14
 165         2 Muniak Mateusz, Sienkiel Anna                    TAKT Chorzelów                        148.0  4 175.0  5         2/  14
 173         3 Baran Adrian, Wadas Monika                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             278.0  3 299.0  4         3/  14
 159         4 Barwiński Łukasz, Błach Marta                    SKT AGH Kraków                        373.0  3 388.0  3         4/  14
 164         5 Barański Mateusz, Koś Magdalena                  AKSEL Rzeszów                         232.0  3 246.0  3         5/  14
 158         6 Chorzępa Maciej, Kawalec Ewa                     GAMA Rzeszów                          113.5  2 126.5  2         6/  14
 161       7-8 Kwapisz Ernest, Pietruszka Karolina              CHARLESTON Kielce                       0.0  0  11.0  0       7-8/  14
 168       7-8 Rozpędowski Michał, Kołodziejczyk Milena         CANTINERO Tomaszów Maz.                43.5  0  54.5  0       7-8/  14
 172         9 Kaleta Mateusz, Szajowska Aneta                  FANTAZJA Kraków                       157.5  1 167.5  1         9/  14
 160     10-11 Gruszka Jan, Kałużniak Marta                     CANTINERO Tomaszów Maz.               121.0  0 129.0  0     10-11/  14
 169     10-11 Kania Piotr, Król Agnieszka                      BAWINEK P.K. Kraków                   105.3  0 113.3  0     10-11/  14
 157        12 Rutecki Bartłomiej, Domino Milena                LIDER Lublin                          245.0  3 252.0  3        12/  14
 171        13 Jabłoński Jakub, Kostek Patrycja                 MYKA Zamość                            55.0  0  61.0  0        13/  14
 162        14 Jakubek Tomasz, Nowak Aleksandra                 STYL Kraków                           219.8  0 224.8  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 157   XXX    3 X XX  X  4    X     1    X     1   X X    2     X    1 X X XX   4 X  X     2    18          
 158   XXXXX  5  XXXX X  5  X X XX  4 X XX XX  5  XXXX X  5 X  X  X  3 X  X  X  3    XX X  3    33         2
 159 XXXXXXX  7   XXX X  4  X XXX   4  XXXXXX  6  X  X    2   XX     2    XXX   3    X     1    29         4
 160 XX  X    3 X   X    2 X   XX   3 XX    X  3 X    X   2 X        1 XX   X   3 X    X   2    19          
 161       X  1  X   X   2 XXXXX    5     X    1   XXXXX  5    X XX  3   XXX X  4  XXXX X  5    26          
 162   XX     2 X        1 X        1     X    1  X       1  X    X  2          0          0     8          
 163 X    X   2  XX  XX  4   X  X   2 XXXX     4 XXXX XX  6  XXX XX  5  XXX XX  5  XX  XX  4    32         3
 164      X   1    X X   2     X X  2 XXXXXXX  7   XX  X  3 XXXXX    5  XX X    3 XX  XX   4    27         6
 165 XX       2  X X X   3 X X  X   3 XXX XX   5 X  XXX   4 X XXXX   5 XX X XX  5 XXXXXXX  7    34         1
 168 XXX      3 X   XX   3 XXXXXXX  7 X        1 X X X r  3 XX  X    3 XXX      3 XX  X    3    26          
 171    X     1 XX       2  XX      2          0      X   1     XXX  3     XX   2      X   1    12          
 172 X  XXXX  5   X X X  3 X  XX X  4  X  XXX  4 X  X  X  3  X       1 X        1 XXXX     4    25          
 173  XX XXX  5   X  X   2  XX   X  3   X  XX  3 XX   XX  4 X X XXX  5   X X X  3   X X X  3    28         5
 169  X    X  2 XX XX X  5       X  1    X     1  X       1  XX  X   3  X X  X  3   X  XX  3    19          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 158 6433123 3.0 5542151 5.0 6562261 6.0 5263363 3.0 3442155 3.0 4262165 5.0 4662165 6.0 6565165 5.5   36.5    6
 159 5122451 2.0 3226544 3.0 3223524 2.0 3121235 2.0 5334666 6.0 6555556 6.0 3335656 5.0 3646456 5.5   31.5    4
 163 2264644 5.0 4131622 1.0 5335645 4.0 4352551 5.0 1113511 1.0 1113611 1.0 1113511 1.0 1152611 1.0   19.0    1
 164 3356566 6.0 1364436 4.0 1156456 5.0 2446646 6.0 4265344 4.0 5344323 4.0 6246233 2.0 5334344 4.0   35.0    5
 165 4541335 4.0 2453363 2.0 4641332 3.0 6534424 4.0 2621223 2.0 2631434 2.5 2451424 3.0 2411523 2.0   22.5    2
 173 1615212 1.0 6615215 6.0 2414113 1.0 1615112 1.0 6556432 5.0 3426242 2.5 5524342 4.0 4223232 3.0   23.5    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej                   Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Blacha Łukasz, Adamowicz Aleksandra              IMPULS Biłgoraj                       187.0  6 219.0  7         1/  13
  41         2 Mąka Przemysław, Stypuła Jadwiga                 AXIS Nowy Sącz                        325.0  2 351.0  3         2/  13
  28         3 Litewka Michał, Krupa Marzena                    MERENGUE Stalowa Wola                  80.0  2 100.0  3         3/  13
  44         4 Banasik Tomasz, Bednarczyk Justyna               MERENGUE Stalowa Wola                 146.8  3 160.8  3         4/  13
  35         5 Rurarz Adam, Paluch Patrycja                     CANTINERO Tomaszów Maz.               191.0  3 204.0  3         5/  13
  37         6 Krawczyk Michał, Wiśniewska Agata                TICO Opoczno                          111.0  1 123.0  1         6/  13
  39         7 Kupczyk Jarosław, Kozub Anna                     KLASA Tarnów                          147.0  1 158.0  1         7/  13
  38         8 Banasik Sylwester, Wasąg Natalia                 MERENGUE Stalowa Wola                 234.0  5 244.0  5         8/  13
  29         9 Huliński Kacper, Kępczyńska Marta                GASIEK Rzeszów                         19.0  0  28.0  0         9/  13
  23        10 Demitraszek Adrian, Smuk Barbara                 AKSEL Rzeszów                         338.3  1 346.3  1        10/  13
  31        11 Kądziela Kajetan, Sochacka Agata                 AKSEL Rzeszów                          77.5  0  84.5  0        11/  13
  25     12-13 Kajmowicz Marcin, Kajpust Klaudia                EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             370.0  4 375.0  4     12-13/  13
  30     12-13 Motyka Jakub, Dziobak Patrycja                   GASIEK Rzeszów                        323.0  1 328.0  1     12-13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  23  X  X    2      X   1   X XX   3 X    XX  3      X   1    10          
  25          0          0 XX X     3  X       1 X        1     5          
  28      XX  2   XXXXX  5   X  XX  3  XX XXX  5 X XXXXX  6    21         3
  29 X XX  X  4 X        1 X    X   2       X  1 X X  X   3    11          
  30     X    1  X       1     X    1  X       1    X     1     5          
  31     XX   2    X     1  XX      2 X  XX    3     X    1     9          
  33 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XX X  4 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    31         2
  35 X X  X   3 XXXX     4 X  X XX  4 X XX     3 XX X  X  4    18         6
  37 XXXX  X  5 XX XX X  5 XXXX  X  5 X    X   2  XX   X  3    20         4
  38  X X     2  XX      2  XX   X  3   X      1  XX XX   4    12          
  39     X X  2   X XXX  4  X  XX   3  X XX    3  X XX X  4    16          
  41 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
  44 XXXX X   5 X   XXX  4    XXXX  4   XXXXX  5     X    1    19         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  28 6346222 3.0 6446132 4.0 6445412 4.5 6362242 4.0 4354123 3.0   18.5    3
  33 3413311 2.0 2312211 1.0 3163131 2.0 2513111 1.0 1411311 1.0    7.0    1
  35 2531656 5.0 3531543 3.0 2632544 4.5 3625565 5.0 3533566 5.0   22.5    5
  37 4155564 4.0 5655665 6.0 5256653 6.0 5456654 6.0 2146652 4.0   26.0    6
  41 1222443 1.0 1123454 2.0 4321365 3.0 1241336 2.0 5222234 2.0   10.0    2
  44 5664135 6.0 4264326 5.0 1514226 1.0 4134423 3.0 6665445 6.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej                   Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Rajca Mariusz, Zinchenko Olga                    IDEA Kraków                           388.0  5 419.0  6         1/  12
  37         2 Krawczyk Michał, Wiśniewska Agata                TICO Opoczno                          209.0  4 234.0  5         2/  12
  42         3 Szawracki Krzysztof, Paradowska Aleksandra       MYKA Zamość                           136.0  4 155.0  5         3/  12
  22         4 Gularek Leszek, Żybura Magdalena                 IDEA Kraków                           129.5  2 142.5  2         4/  12
  29         5 Huliński Kacper, Kępczyńska Marta                GASIEK Rzeszów                        226.0  4 238.0  4         5/  12
  33         6 Blacha Łukasz, Adamowicz Aleksandra              IMPULS Biłgoraj                        91.0  0 102.0  0         6/  12
  36         7 Materna Przemysław, Kaczmarzyk Kamila            DŻET Rzeszów-Boguchwała               242.0  3 252.0  3         7/  12
  35         8 Rurarz Adam, Paluch Patrycja                     CANTINERO Tomaszów Maz.               217.0  4 226.0  4         8/  12
  38         9 Banasik Sylwester, Wasąg Natalia                 MERENGUE Stalowa Wola                 168.0  0 176.0  0         9/  12
  39        10 Kupczyk Jarosław, Kozub Anna                     KLASA Tarnów                          242.0  2 249.0  2        10/  12
  23        11 Demitraszek Adrian, Smuk Barbara                 AKSEL Rzeszów                         296.8  0 302.8  0        11/  12
  25        12 Kajmowicz Marcin, Kajpust Klaudia                EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             238.0  0 243.0  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  22 XXXXXX   6 XXX  X   4 XXXXXXX  7 XXX XX   5 X XXXX   5    27       2-3
  23     X    1  XXXXXX  6     X    1     X    1     X    1    10          
  24 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    31         1
  25  X       1          0          0          0          0     1          
  29   XX  X  3 X XX     3 XXXX     4   XX  X  3 XXXX X   5    18         5
  33 X  XXXX  5   XXX X  4       X  1 XX X XX  5  X    X  2    17         6
  35 XX X XX  5 X        1 X XXX X  5 XX       2 X     X  2    15          
  36 XX   X   3 XX  XX   4 XX   X   3 XX  X    3 XX   X   3    16          
  37 XXXX  X  5 X  X XX  4 XX X XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    27       2-3
  38   X X    2  X  XX   3   XX X   3   XX X   3   XX X   3    14          
  39     X    1    XX X  3     X    1    XX X  3  X XX X  4    12          
  42   X XXX  4  XX XXX  5  XX XXX  5  XX XXX  5   X X X  3    22         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  22 4236326 2.0 6336425 4.0 5535316 5.0 3456326 4.0 6566515 6.0   21.0    4
  24 2113111 1.0 3113312 1.0 4116241 1.0 4113111 1.0 4115221 1.0    5.0    1
  29 1352565 5.0 1652636 6.0 2451625 4.0 2542555 5.0 3622634 3.0   23.0    5
  33 5564454 6.0 4464554 5.0 3663563 6.0 6664464 6.0 2253366 4.0   27.0    6
  37 3441642 4.0 2541161 2.0 1342152 2.0 1321632 2.0 1441142 2.0   12.0    2
         R                                   R                   
  42 6625233 3.0 5225243 3.0 6224434 3.0 5235243 3.0 5334453 5.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej                   Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Grabowski Mateusz, Wagenknecht Klaudia           CANTINERO Tomaszów Maz.               189.0  6 212.0  6         1/   4
  69         2 Maluga Michał, Niziołek Kornelia                 CENTRUM TAŃCA Lublin                   68.0  2  85.0  2         2/   4
  61         3 Nowoświat Mikołaj, Rzepecka Oliwia               EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              23.0  0  34.0  0         3/   4
  68         4 Bieniek Maciej, Niziołek Natalia                 CENTRUM TAŃCA Lublin                   36.0  0  41.0  0         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  61 4433332 3.0 3331331 3.0 2333433 3.0 3433324 3.0 3331221 3.0   15.0    3
  62 1111411 1.0 1114423 2.0 1111322 1.0 2111441 1.0 1212432 2.0    7.0    1
  68 3344144 4.0 2443144 4.0 4444244 4.0 4344133 4.0 4444344 4.0   20.0    4
  69 2222223 2.0 4222212 1.0 3222111 2.0 1222212 2.0 2123113 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------

Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej                   Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112         1 Materna Przemysław, Kaczmarzyk Kamila            DŻET Rzeszów-Boguchwała               170.0  3 199.0  4         1/  10
 114         2 Matoga Wojciech, Ciślak Agata                    BAWINEK P.K. Kraków                   640.5  6 663.5  7         2/  10
 115         3 Pipień Tomasz, Kursa Natalia                     PLĄS Kraków                           220.8  4 237.8  5         3/  10
 103         4 Klimaszewski Krzysztof, Nosek Natalia            AKSEL Rzeszów                         668.0  7 679.0  7         4/  10
 104         5 Szepiczak Kamil, Czelny Gabriela                 GRACJA Krosno                         474.0  2 484.0  2         5/  10
 107         6 Lejkowski Szymon, Kosiorek Paulina               CANTINERO Tomaszów Maz.                 8.0  0  17.0  0         6/  10
 108         7 Nowokuński Piotr, Kubas Katarzyna                STYL Kraków                             6.0  0  14.0  0         7/  10
 111         8 Kuroczko Kamil, Szczukocka Eliza                 SAMBA Tarnobrzeg                      120.8  0 127.8  0         8/  10
 106         9 Grudzień Michał, Wenc Karolina                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn               0.0  0   6.0  0         9/  10
 110        10 Michalczuk Piotr, Wróblewska Sandra              SAMBA Tarnobrzeg                      141.0  2 146.0  2        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 103 X  X XX  4  X XXXX  5 XX XXXX  6  X XXXX  5  X X  X  3    23         5
 104 X XXXX   5 XXX XX   5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         3
 106  X   X   2 X        1  XX  X   3 X X      2 X X      2    10          
 107 XXXXX    5 XXXX XX  6 XXXX X   5 XXXX     4 X X      2    22         6
 108  XX  XX  4   XXXXX  5  X  XXX  4   X XXX  4     XX   2    19          
 110          0 X        1          0          0 X    XX  3     4          
 111  X  X X  3  XXX X   4    X     1 X    X   2  X XXX   4    14          
 112 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 114 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    31         2
 115 X XXX X  5   XXX X  4 X XXX X  5 XX XX X  5  XXXX X  5    24         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 103 3562331 3.0 6662241 5.0 4462361 4.0 5461361 4.0 2461461 3.0   19.0    4
 104 4424625 5.0 3535524 6.0 5535525 5.0 3534535 5.0 4525534 5.0   26.0    5
 107 2656556 6.0 2354633 3.0 2256656 6.0 4656656 6.0 6656656 6.0   27.0    6
 112 1115414 1.0 1126316 2.0 3114213 1.0 1115412 1.0 1214213 1.0    6.0    1
 114 6241162 2.0 5211152 1.0 6341134 2.5 6242144 3.0 5342145 4.0   12.5    2
 115 5333243 4.0 4443465 4.0 1623442 2.5 2323223 2.0 3133322 2.0   14.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej                   Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Paszcza Marcin, Węgrzyn Urszula                  MCT Kraków                            211.0  1 244.0  2         1/  14
 118         2 Mąka Przemysław, Stypuła Jadwiga                 AXIS Nowy Sącz                        110.0  0 137.0  1         2/  14
 111         3 Kuroczko Kamil, Szczukocka Eliza                 SAMBA Tarnobrzeg                      137.9  1 158.9  2         3/  14
 120         4 Pażucha Szymon, Gaweł Paulina                    AXIS Nowy Sącz                         76.0  1  91.0  1         4/  14
 105         5 Kułakowski Szymon, Mołoń Karolina                IDEA Kraków                           252.8  0 266.8  0         5/  14
 113         6 Stawarz Krzysztof, Franczyk Paulina              GASIEK Rzeszów                        397.0  7 410.0  7         6/  14
 109       7-9 Motyka Jakub, Dziobak Patrycja                   GASIEK Rzeszów                         81.0  1  91.0  1       7-9/  14
 110       7-9 Michalczuk Piotr, Wróblewska Sandra              SAMBA Tarnobrzeg                      161.0  1 171.0  1       7-9/  14
 121       7-9 Chmura Jarosław, Stryczek Weronika               BUMERANG Trzebinia                     35.0  0  45.0  0       7-9/  14
 107        10 Lejkowski Szymon, Kosiorek Paulina               CANTINERO Tomaszów Maz.                25.0  0  34.0  0        10/  14
 106        11 Grudzień Michał, Wenc Karolina                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn               0.0  0   8.0  0        11/  14
 108        12 Nowokuński Piotr, Kubas Katarzyna                STYL Kraków                             0.0  0   7.0  0        12/  14
 104        13 Szepiczak Kamil, Czelny Gabriela                 GRACJA Krosno                         506.0  5 512.0  5        13/  14
 116        14 Kowalski Mariusz, Częczek Julia                  GRACJA Krosno                         384.0  0 389.0  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 101 XXXXX X  6 XXXXX X  6  XXXX X  5 XXXXX X  6  XXX XX  5    28       1-2
 104          0 X        1     X    1 X        1     X    1     4          
 105 X XX  X  4  XXX XX  5 XXXX XX  6  XXX XX  5   XX XX  4    24         3
 106  X       1 X        1 XX    X  3      X   1 XX  X X  4    10          
 107 X        1 X  X     2 X  X X   3 XX       2 X  X X   3    11          
 108   X   X  2   X      1   X      1   X   X  2   X X X  3     9          
 109 XX  XXX  5     X X  2 X        1 X   X X  3  X   X   2    13          
 110      X   1  XX XXX  5  X   X   2 X   XX   3     X X  2    13          
 111   XX XX  4  XX XXX  5 X X XXX  5   X X    2 XXX   X  4    20       4-5
 113 XX  XXX  5  X  X    2 X     X  2  X X XX  4 XX   X   3    16         6
 116          0      X   1          0          0          0     1          
 118  XXXXX   5 XXXXXXX  7  XXXX X  5  XXXXXX  6 XXXXX    5    28       1-2
 120 X XXXX   5 X  X     2   XXXX   4 XXXXX    5   XXXX   4    20       4-5
 121  X XX    3    X X   2  X XXX   4    X X   2 X  X     2    13          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 5121232 1.0 5121142 1.0 3121162 1.0 2221152 1.0 5223162 1.0    5.0    1
 105 4615611 4.0 6515611 6.0 2515511 2.0 5516521 6.0 4616441 4.0   22.0    5
 111 3444523 3.0 4254525 4.0 5254443 5.0 6353415 4.0 6131614 2.0   18.0    3
 113 6266445 6.0 3466454 5.0 6366625 6.0 3465634 5.0 2365525 6.0   28.0    6
 118 1333164 2.0 1333333 2.0 1432354 3.0 4134363 2.0 3454333 3.0   12.0    2
 120 2552356 5.0 2642266 3.0 4643236 4.0 1642246 3.0 1542256 5.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej                   Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Bronowski Karol, Wróblewska Aleksandra           M-TEAM Kraków                          78.0  3 116.0  4         1/  19
  15         2 Kozioł Szymon, Bylica Gabriela                   KLASA Tarnów                          145.0  3 177.0  4         2/  19
   8         3 Tama Mikołaj, Widlarz Patrycja                   AKSEL Rzeszów                          61.0  1  87.0  2         3/  19
   9         4 Tylec Mikołaj, Jemioło Natalia                   PRESTIGE Przecław                      76.0  2  96.0  2         4/  19
  18         5 Kowalczyk Jan, Jaszewska Angelika                CANTINERO Tomaszów Maz.                 0.0  0  19.0  0         5/  19
  16         6 Gołczyński Adam, Kostańczuk Katarzyna            CUBANA Nowy Targ                       60.0  2  78.0  2         6/  19
   1         7 Trytko Michał, Lekarczyk Anna                    EMiKa Pałac MłodzieżyTarn               9.0  0  26.0  0         7/  19
  10       8-9 Dankowski Filip, Josypów Gabriela                ZŁOTA PARA Dębica                      54.0  1  69.0  1       8-9/  19
  19       8-9 Misiuk Mateusz, Kempa Kinga                      DŻET Rzeszów-Boguchwała               132.0  4 147.0  4       8-9/  19
  11        10 Groszek Bartek, Sowa Julia                       AKSEL Rzeszów                           0.0  0  14.0  0        10/  19
  14        11 Domiter Hubert, Pyrz Ewelina                     PRESTIGE MOK Mszana Dolna             113.0  2 126.0  2        11/  19
   7        12 Zając Jan, Wijaszka Kamila                       GRACJA Krosno                          52.3  0  64.3  0        12/  19
  12        13 Szuba Damian, Stasz Patrycja                     GRACJA Krosno                         112.5  0 123.5  0        13/  19
  13        14 Kowalski Dawid, Gawronek Klaudia                 PRESTIGE MOK Mszana Dolna              36.0  1  46.0  1        14/  19
   2        15 Wardzała Dominik, Ostaszewska Barbara            EMiKa Pałac MłodzieżyTarn               0.0  0   9.0  0        15/  19
   6        16 Puszka Michał, Szalast Oliwia                    CENTRUM TAŃCA Lublin                    0.0  0   8.0  0        16/  19
   3     17-19 Dzierwa Szymon, Baszczowska Anna                 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn               0.0  0   5.0  0     17-19/  19
   5     17-19 Płatacz Tomasz, Komosa Agnieszka                 AS Kraków                              21.0  0  26.0  0     17-19/  19
  17     17-19 Rak Arkadiusz, Gnaś Gabriela                     CENTRUM TAŃCA Lublin                   11.0  0  16.0  0     17-19/  19
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          S          CH         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
   1 X XXXXX  6 XXX XX   5 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXXXX  6    35         5
   2  X  X    2  X   X   2 XX   X   3  XX  XX  4 XX   XX  4 XXX X X  5    20          
   3   X      1  X       1  X  X X  3  XX  X   3 XXX      3  X       1    12          
   4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXX XX  6    38         2
   5  X X  X  3   X      1  XX   X  3 X   X    2  X   X   2     X    1    12          
   6   X  X   2  X    X  2       X  1    XX    2  XXX XX  5      X   1    13          
   7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X  X XX  4 X    X   2 X XXXX   5 XXXX X   5    29      9-10
   8 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7    39         1
   9 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XXXXXX   6    XXXX  4 XXXXXXX  7    36       3-4
  10 X   X    2  XXXX    4 XXXXXX   6 XXX  XX  5 X   X    2  XXXXXX  6    25     11-13
  11  XXX  X  4 X X XXX  5  XXXXXX  6 X  XXXX  5   XXX X  4 XXXXX X  6    30       7-8
  12  X XXXX  5 XX XXX   5  XXXXX   5       X  1 XXX X    4 XX  XXX  5    25     11-13
  13 XXXX X   5 X  X  X  3 X  X     2  XXXXXX  6 XXXXXXX  7     X    1    24          
  14 X   X    2 X  XXXX  5 XX   XX  4  XXX  X  4  X X XX  4 XXX XXX  6    25     11-13
  15 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6   XXXXX  5    36       3-4
  16 X X  XX  4  XXXXXX  6 X XX XX  5 XXXXXXX  7  X X XX  4 X  X XX  4    30       7-8
  17  X   X   2     X X  2     X    1 X    X   2 X X  X   3  X X     2    12          
  18 X  XX X  4 X XXXX   5 X XXX X  5 XXXXX    5 X XXXX   5 X XXX X  5    29      9-10
  19 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  X XX X  4 XX XX X  5 XXXX X   5    34         6
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          S          CH         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
   1 X X XX   4     X    1   X XXX  4     XXX  3  XX X    3 XXX XXX  6    21          
   4 X XXXX   5 XXXXXXX  7   XXXXX  5  X X X   3  X XXX   4    X     1    25         4
   7 XXX  X   4          0 X X      2          0 X        1 XX   X   3    10          
   8 X XXX X  5    X  X  2 XXXX XX  6 XXXXX X  6  XXXXXX  6   XXXXX  5    30         1
   9  X   XX  3  XX  XX  4 XX X     3 XX X  X  4 X  X XX  4 XX XXX   5    23         5
  10     X    1  X  XX   3  X  X    2   X XX   3   X X    2  X XX X  4    15          
  11  X    X  2 X     X  2 XX    X  3 X     X  2  X   XX  3   X   X  2    14          
  12  X   X   2 X  XX X  4     X    1  X       1          0 X        1     9          
  14  X       1  X    X  2       X  1  X X XX  4 X     X  2   X  XX  3    13          
  15 X  X  X  3 XXXX X   5   XX X   3 X X XXX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6    28         2
  16  XXXXXX  6  XXX X   4  XXX XX  5 X X XX   4   X X    2     X    1    22         6
  18 X XXX X  5 X XXXX   5 X  XXX   4 X XXX    4 X XXXXX  6 X X X    3    27         3
  19    X     1 X X X    3 XX  X    3  XXX     3 XX X     3  X X     2    15          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   4 1213133 1.0 2453112 1.0 4512132 1.0 4352213 2.0 4254314 3.0 5441433 3.0   11.0    1
   8 4622511 2.0 6542541 5.0 3434441 4.0 3411131 1.0 3432142 2.0 6233122 2.0   16.0    3
   9 3144426 3.0 3134436 3.0 1143314 3.0 5143525 4.0 5343626 4.0 3354515 5.0   22.0    4
  15 6431642 4.0 4221623 2.0 5221626 2.0 1224644 3.0 2111231 1.0 2112341 1.0   13.0    2
  16 5365254 5.0 5366365 6.0 6366555 6.0 6565352 5.0 6565563 6.0 4666656 6.0   34.0    6
  18 2556365 6.0 1615254 4.0 2655263 5.0 2636466 6.0 1626455 5.0 1525264 4.0   30.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej                   Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Florek Maciej, Zgama Marcelina                   CUBANA Nowy Targ                      103.0  4 138.0  5         1/  16
  63         2 Kuczek Konrad, Kuczek Kinga                      NOWY STYL Bielsko-Biała                 9.0  0  38.0  1         2/  16
  52         3 Pietruś Wojciech, Wójcik Alicja                  GRACJA Krosno                          76.3  1  99.3  2         3/  16
  59         4 Lipiec Krzysztof, Gonciarz Justyna               SAMBA Tarnobrzeg                      128.0  0 145.0  0         4/  16
  51         5 Soprych Marcin, Leśniak Paulina                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             180.3  0 196.3  0         5/  16
  53         6 Szczyrek Przemyslaw, Szczyrek Martyna            ZŁOTA PARA Dębica                     241.0  2 256.0  2         6/  16
  61         7 Trzyna Ernest, Fok Nathalia                      GASIEK Rzeszów                        285.5  1 299.5  1         7/  16
  60         8 Kapral Marcin, Siwiec Małgorzata                 SAMBA Tarnobrzeg                      105.0  1 118.0  1         8/  16
  55         9 Sowa Szymon, Pałęza Anna                         AKSEL Rzeszów                         146.0  3 158.0  3         9/  16
  64        10 Wlaźlak Kamil, Poprawa Aleksandra                CANTINERO Tomaszów Maz.                 8.0  0  19.0  0        10/  16
  67        11 Krywult Grzegorz, Zięcina Justyna                EMiKa Pałac MłodzieżyTarn               0.0  0  10.0  0        11/  16
  66        12 Czurczak Jakub, Przydział Katarzyna              AKSEL Rzeszów                          64.3  0  73.3  0        12/  16
  56        13 Smoleń Jakub, Piechota Ewelina                   ELIDA Mielec                           14.0  0  22.0  0        13/  16
  65        14 Czyżykowski Sebastian, Mogielnicka Agnieszka     TAKT Kraków                            80.0  0  87.0  0        14/  16
  57        15 Koceniak Bartłomiej, Zając Joanna                ELIDA Mielec                            5.0  0  11.0  0        15/  16
  58        16 Berger Philip, Koceniak Katarzyna                ELIDA Mielec                            5.0  0  10.0  0        16/  16
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51 XXX X X  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         3
  52  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    X     1    47         8
  53 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XX XXX  5    52         4
  55 XXXX X   5 XXX  XX  5 XXXXXX   6 XXXX X   5 XX X XX  5 X  X  X  3 XXXX XX  6 XXXX XX  6    41        11
  56  XX X    3 X  XX X  4   X      1  XX      2 X X XXX  5 XXX XXX  6   X   X  2 XXXXX X  6    29          
  57 XXXXXXX  7  X  XXX  4  XX XXX  5     XX   2     XX   2 XXX X    4     X    1          0    25          
  58  X       1          0      XX  2   X XX   3  X       1 X   XX   3     X    1     XX   2    13          
  59 XXXX     4 XX XX X  5    XXXX  4 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    45         9
  60 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXX X  6 X XX XX  5 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    49         6
  61 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51         5
  62 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  63 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    54         2
  64 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXX   6 X  XXXX  5 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    48         7
  65      XX  2 XXXX  X  5 XX XXXX  6  X  XXX  4   X      1  X  X    2 XX  XX   4 XX  X    3    27          
  66 X  XXXX  5 XXXXXX   6 XX X  X  4 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 X XX XX  5    44        10
  67 X  XXXX  5  XXX X   4 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XX XX X  5   XX  X  3 X XX X   4 XXXXXXX  7    39        12
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51 XXX X X  5     X X  2  X  X    2    XX X  3 XX XXX   5 X  XXXX  5 XX XX X  5 X  XX X  4    31         4
  52  XX XXX  5 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X        1  X    X  2  X       1  X       1    29         6
  53 XXX XXX  6   X XX   3  XXXXXX  6   X  XX  3  XX X    3  XX X    3   X  XX  3  XX   X  3    30         5
  55   XX X   3 XXXX X   5 X X      2 XXX      3 X  X  X  3  X X X   3 XX X     3 X  X     2    24          
  59  X X  X  3 X  X  X  3 XX X  X  4 XX X  X  4  X XXXX  5 XX XX X  5 X  XXX   4  XXX  X  4    32         3
  60    XX    2 X   XXX  4  X   XX  3    XXX   3  XX  XX  4 X X      2 X X XXX  5   XXXX   4    27          
  61 XXX X    4  XX XX   4   X XX   3   X      1     X    1  XXXXX   5 XXXXXX   6 XX   XX  4    28          
  62    X XX  3  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6   XXXXX  5  XXXXXX  6 X XXXXX  6    46         1
  63 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXXX   5 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXX  X   4   X X X  3 XXX XXX  6    43         2
  64 X  X X   3 X        1 X     X  2 X        1 X XX     3 X XX  X  4 X XX  X  4 X XXXX   5    23          
  66          0    X     1          0      X   1  XXX XX  5      XX  2  X   X   2          0    11          
  67 X        1  X X     2    X     1  X  X    2  X       1 X   X    2          0  X  XX   3    12          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51 2666354 5.0 3664232 3.0 5666656 6.0 4666653 6.0 2352153 1.0 6663266 6.0 3663166 6.0 4563136 4.0   37.0    5
  52 3121122 1.0 4223445 4.0 3145231 3.0 3112221 1.5 4223636 3.0 3342635 3.0 5242645 4.5 3452645 5.0   25.0    3
  53 5435543 4.0 5436554 5.0 4232344 4.0 5444344 4.0 3616545 6.0 5514543 5.0 6524533 4.5 6614561 6.0   38.5    6
  59 6553666 6.0 6552666 6.0 6554565 5.0 6555465 5.0 5131462 2.0 4251454 4.0 2451454 3.0 5231454 3.0   34.0    4
  62 4242411 2.0 2311111 1.0 2421112 1.0 2321112 1.5 6564311 5.0 2425111 1.0 1335311 2.0 1345312 2.0   15.5    1
  63 1314235 3.0 1145323 2.0 1313423 2.0 1233536 3.0 1445224 4.0 1136322 2.0 4116222 1.0 2126223 1.0   18.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej                   Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 130         1 Nowak Sebastian, Kawa Weronika                   GRACJA Krosno                          59.5  0  94.5  1         1/  16
 129         2 Poręba Maciej, Gubernat Edyta                    EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             158.0  2 187.0  3         2/  16
 136         3 Kowal Grzegorz, Jastrzębska Izabella             GAMA Rzeszów                          225.0  2 248.0  3         3/  16
 135         4 Mysona Jarosław, Skoczek Aleksandra              ELIDA Mielec                          310.0  3 327.0  3         4/  16
 134         5 Wądołkowski Piotr, Byra Magdalena                AKSEL Rzeszów                           0.0  0  16.0  0         5/  16
 128         6 Orzechowski Grzegorz, Janiczek Wioletta          EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             167.0  2 182.0  2         6/  16
 144         7 Węgrzyn Ernest, Konował Diana                    MYKA Zamość                           143.0  2 157.0  2         7/  16
 127         8 Pniak Sylwester, Kurpiel Karolina                GRACJA Krosno                          31.0  0  44.0  0         8/  16
 126      9-10 Bychawski Paweł, Telepko Magdalena               STYL Kraków                           177.0  3 188.0  3      9-10/  16
 132      9-10 Domin Paweł, Czopik Izabela                      AKSEL Rzeszów                         297.6  3 308.6  3      9-10/  16
 140        11 Pachowicz Jakub, Toporkiewicz Weronika           PRESTIGE MOK Mszana Dolna             158.5  3 168.5  3        11/  16
 131        12 Miś Adrian, Maziarz Emilia                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              29.0  0  38.0  0        12/  16
 137     13-14 Tokarski Maksymilian, Pióro Monika               CHARLESTON Kielce                      12.0  0  19.0  0     13-14/  16
 142     13-14 Mazurek Wojciech, Kowal Magdalena                KICK Kielce                           145.0  3 152.0  3     13-14/  16
 141        15 Gołczyński Grzegorz, Cecerska Tamara             CUBANA Nowy Targ                       28.0  0  34.0  0        15/  16
 139        16 Kęska Wojciech, Potaczek Sylwia                  PRESTIGE MOK Mszana Dolna              61.0  0  66.0  0        16/  16
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126  X XXX   4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X XXXX   5  XXXXX   5 X  XXX   4  X XX    3  X XXX   4    38        11
 127 X X XXX  5 X XXXX   5 XX X  X  4    XXX   3 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    42         9
 128 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XX  X  4 XXXXXXX  7   XXX X  4  X X XX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    46       6-7
 129 XXXXXXX  7   XXX X  4 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXXX  7 X X XXX  5    48       2-3
 130 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    50         1
 131 XXX X X  5 X X XXX  5 X X  X   3   XXX X  4 XX XXX   5 XX XXXX  6 XX XX X  5 X  XX X  4    37        12
 132 XXXX X   5 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXX XXX  6 X X XX   4 X X XXX  5 X X  XX  4 X XX  X  4    40        10
 134 XXXXXXX  7 XX X  X  4  X XXXX  5 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXX    5    45         8
 135 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X   XXX  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXX  XX  5    48       2-3
 136 XXX XX   5 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    47       4-5
 137          0  X XX    3  X XXXX  5 XXXXX X  6 XX XXX   5  XXXX X  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6    36          
 139 X  X XX  4 X   XX   3  X XXXX  5     X X  2  X   XX  3 XXX   X  4 X X   X  3 XXXXXXX  7    31          
 140  X XX X  4 XXX XXX  6 X X XXX  5 XX   XX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    47       4-5
 141  XXXXXX  6  XXX  X  4 XXX XXX  6 XXXXXXX  7   XXXXX  5 X   X    2   X XX   3     XX   2    35          
 142 XXXXXXX  7  XXXXX   5   XX     2  XXXXX   5 XXXX  X  5 XXXXXXX  7     X    1  XXXX    4    36          
 144 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXX XX  6 XXXX XX  6  XXX  X  4 XXXX X   5 XX X XX  5    46       6-7
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126 X  XXXX  5    XXX   3 X  XXX   4 X    X   2    X X   2  X X X   3  X XXX   4    XX    2    25          
 127   X X    2 X X XXX  5  X X X   3    X     1 X XXX    4  XXX     3    XXX   3 X XXXX   5    26          
 128 XX   XX  4 XXX  X   4 XXX XXX  6 XXX X X  5  X  X X  3 X   X    2 X   X X  3 XX  X X  4    31         4
 129   X      1  XXXX    4  XX X X  4  XXX  X  4  XX XXX  5   X X X  3  XX   X  3 X X XXX  5    29         5
 130  XXX XX  5 X  X XX  4 XXXX  X  5 XXXXX X  6 X XX  X  4 XXXX XX  6 XX XXXX  6    X X   2    38         1
 131     X    1     X    1     X    1     XX   2 X   X    2     XXX  3   X  X   2  X       1    13          
 132 XX X  X  4 XX X  X  4  X    X  2 XX XXXX  6   X   X  2   X   X  2 X  X     2   XX  X  3    25          
 134 XX X X   4 XX X XX  5    X     1          0 XX XXX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         3
 135 XXXXXX   6  XXXX X  5 XXXX X   5 XXXXXXX  7  X  X X  3 XX  X    3 XXX   X  4 XX  X    3    36         2
 136   X      1   X      1 X X XXX  5  XXXXX   5 XXX  X   4   XXXXX  5  XX X X  4   X  XX  3    28         6
 140 X  XX X  4 X        1    X     1          0 XX X XX  5 XX   XX  4 X XX     3 XXXX X   5    23          
 144  XX XXX  5  XX XXX  5 X X XXX  5 X X  XX  4   XX X   3 X  X     2      X   1  X    X  2    27          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 128 1234334 3.0 2535454 5.0 1214253 1.0 2423254 4.0 6355444 5.0 4665365 6.0 2626464 5.0 5613562 6.0   35.0    6
 129 5425541 4.0 5324512 3.0 2422424 2.0 4512411 2.0 3534531 4.0 5254521 4.0 3555321 3.0 4121111 1.0   23.0    2
 130 3612112 1.0 3412126 2.0 3333141 3.0 5335132 3.0 2263255 3.0 1543443 3.0 4432543 4.0 3446453 3.0   22.0    1
 134 4563663 6.0 4653665 6.0 5655562 5.0 3664666 6.0 1421113 1.0 2422114 2.0 1344135 2.0 1565335 5.0   33.0    5
 135 2141426 2.0 1241233 1.0 4141315 4.0 1151323 1.0 4646666 6.0 3336656 5.0 5163656 6.0 2354646 4.0   29.0    4
 136 6356255 5.0 6166341 4.0 6566636 6.0 6246545 5.0 5112322 2.0 6111232 1.0 6211212 1.0 6232224 2.0   26.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej                   Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66         1 Bil Krystian, Marzec Izabela                     MCT Kraków                            242.5  5 268.5  6         1/   7
  62         2 Grabowski Mateusz, Wagenknecht Klaudia           CANTINERO Tomaszów Maz.               106.0  2 126.0  3         2/   7
  64         3 Truniarz Tymoteusz, Burz Anna                    AKSEL Rzeszów                         213.0  3 227.0  4         3/   7
  67         4 Ptaśnik Piotr, Ratuszyńska Sylwia                KLASA Tarnów                           22.0  1  30.0  1         4/   7
  61         5 Nowoświat Mikołaj, Rzepecka Oliwia               EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              21.0  0  28.0  0         5/   7
  68         6 Bieniek Maciej, Niziołek Natalia                 CENTRUM TAŃCA Lublin                   41.0  0  47.0  0         6/   7
  69         7 Maluga Michał, Niziołek Kornelia                 CENTRUM TAŃCA Lublin                   32.0  0  37.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  61 5654666 6.0 4652665 5.0 5742646 5.0 5754537 6.0 4655557 5.0   27.0    5
  62 1241122 1.0 2341114 2.0 3351334 3.0 2541373 4.0 3331133 2.0   12.0    2
  64 2422731 2.0 1123731 1.0 4413771 4.0 4222741 2.0 2423741 3.0   12.0    3
  66 3115513 3.0 3214422 3.0 1135423 2.0 1316412 1.0 1212312 1.0   10.0    1
  67 4336254 4.0 5436253 4.0 2226212 1.0 3137225 3.0 5147224 4.0   16.0    4
  68 6567345 5.0 6567346 6.0 7567165 6.0 7463164 5.0 7566476 6.5   28.5    6
  69 7773477 7.0 7775577 7.0 6674557 7.0 6675656 7.0 6774665 6.5   34.5    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek


Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej                   Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 131         1 Bodzioch Artur, Zyznar Magdalena                 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              45.0  1  72.0  2         1/   8
 137         2 Tran Mirosław, Piwowarczyk Weronika              PRESTIGE Myślenice                     77.0  1  98.0  2         2/   8
 136         3 Furman Jakub, Krupka Aleksandra                  SAMBA Tarnobrzeg                       11.0  0  26.0  1         3/   8
 135         4 Maj Michał, Wawrzaszek Ewelina                   SAMBA Tarnobrzeg                       33.0  2  42.0  2         4/   8
 132         5 Peszko Sebastian, Patrylak Maria                 GRACJA Krosno                         160.0  0 168.0  0         5/   8
 141         6 Smarzyński Tomasz, Smoroń Beata                  SKT AGH Kraków                         34.0  1  41.0  1         6/   8
 139         7 Kowalski Mariusz, Częczek Julia                  GRACJA Krosno                          11.0  0  17.0  0         7/   8
 134         8 Całka Rafał, Barcik Dagmara                      SZOK Gliwice                          201.0  0 206.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 131 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 132 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6  XXX XX  5 X XX X   4    27         5
 134   X XXX  4       X  1 X   X    2  X  X    2 X   X    2    11          
 135 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       2-4
 136 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       2-4
 137 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       2-4
 139  X  XXX  4 X   XX   3    X XX  3 X   XX   3  X  XXX  4    17          
 141 X XX     3 XXXXX X  6 XXX X    4 X XX  X  4  XXX  X  4    21         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 131 1211113 1.0 1111212 1.0 1121311 1.0 1111112 1.0 1121213 1.0    5.0    1
 132 6425551 5.0 4535655 5.0 5445644 5.0 5545555 5.0 5545554 5.0   25.0    5
 135 2143245 3.0 2352144 3.0 2254456 4.0 2354444 4.0 2253346 3.0   17.0    4
 136 3352324 2.0 3243321 2.0 4333233 3.0 4433333 3.0 4434432 4.0   14.0    3
 137 4534432 4.0 5424433 4.0 3512122 2.0 3222221 2.0 3312121 2.0   14.0    2
 141 5666666 6.0 6666566 6.0 6666565 6.0 6666666 6.0 6666665 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej                   Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Markevich Yauheni, Gieleta Andrea                MAGIC-DANCE Lublin                    136.0  6 160.0  7         1/   5
  81         2 Stysiał Tomasz, Chwistek Renata                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             147.0  0 165.0  1         2/   5
  85         3 Wiatrowicz Marcin, Kuziora Marta                 MERENGUE Stalowa Wola                 148.0  0 160.0  1         3/   5
  86         4 Szymański Cezary, Kaczmarzyk Karolina            MARENGO Dąbrowa Górnicza              197.0  7 203.0  7         4/   5
  88         5 Madej Jan, Brzozowska Emilia                     MCT Kraków                             35.0  0  40.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 3535123 3.0 4235124 3.0 2311111 1.0 3414114 3.0 5324122 2.0   12.0    2
  83 1124311 1.0 1113311 1.0 1254422 2.0 1133323 2.0 1111411 1.0    7.0    1
  85 2453442 4.0 3554453 5.0 4125333 3.0 5252242 1.0 2242333 3.0   16.0    3
  86 4211234 2.0 5342245 4.0 3442245 4.0 2341435 4.0 4453255 4.0   18.0    4
  88 5342555 5.0 2421532 2.0 5533554 5.0 4525551 5.0 3535544 5.0   22.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek


Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej                   Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Stysiał Tomasz, Chwistek Renata                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             132.0  0 155.0  0         1/   4
  88         2 Madej Jan, Brzozowska Emilia                     MCT Kraków                             74.0  1  91.0  1         2/   4
  84         3 Kopaczyński Mateusz, Lampart Izabela             GASIEK Rzeszów                        105.0  3 116.0  3         3/   4
  85         4 Wiatrowicz Marcin, Kuziora Marta                 MERENGUE Stalowa Wola                 158.0  2 163.0  2         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 3432142 3.0 1431221 1.0 1232131 1.0 1332142 2.0 2132123 2.0    9.0    1
  84 1221411 1.0 2123332 3.0 4424323 4.0 3424323 3.0 3424312 3.0   14.0    3
  85 4144234 4.0 4344144 4.0 2143412 2.0 4143431 4.0 4343431 4.0   18.0    4
  88 2313323 2.0 3212413 2.0 3311244 3.0 2211214 1.0 1211244 1.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
A       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
B       Gąsiorowski               Andrzej                   Kraków               
C       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
D       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
E       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Maj Michał, Wawrzaszek Ewelina                   SAMBA Tarnobrzeg                       41.0  1  68.0  2         1/   8
 131         2 Bodzioch Artur, Zyznar Magdalena                 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              46.0  0  67.0  1         2/   8
 133         3 Kozar Robert, Rudolf Magdalena                   CANTINERO Tomaszów Maz.                39.0  0  54.0  1         3/   8
 136         4 Furman Jakub, Krupka Aleksandra                  SAMBA Tarnobrzeg                       19.0  0  28.0  0         4/   8
 141         5 Smarzyński Tomasz, Smoroń Beata                  SKT AGH Kraków                        338.0  4 346.0  4         5/   8
 134         6 Całka Rafał, Barcik Dagmara                      SZOK Gliwice                          137.0  0 144.0  0         6/   8
 132         7 Peszko Sebastian, Patrylak Maria                 GRACJA Krosno                         192.0  1 198.0  1         7/   8
 140         8 Urban Dariusz, Urban Magdalena                   KLASA Tarnów                          105.0  0 110.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 131 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 132    X XX  3       X  1 XX   XX  4 XX XXXX  6  X XXXX  5    19          
 133 XX XXXX  6 XX XXX   5 XX XXXX  6 X  X XX  4 X  X X   3    24         6
 134  XXXXX   5 X XXXX   5 X XXXX   5  XXXXX   5 XXX XXX  6    26         5
 135 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    34         2
 136 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    31         3
 140 X X      2 XXX  XX  5   X      1 X X   X  3 X X      2    13          
 141 XXX X X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX    5 XXXXX X  6    28         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 131 3334212 2.0 3323221 2.0 3422322 2.0 3322222 2.0 3321222 2.0   10.0    2
 133 2541621 1.0 2541543 3.0 1151544 4.0 2153643 3.0 2452645 4.0   15.0    3
 134 6662346 6.0 6665366 6.0 5665453 5.0 6566466 6.0 6665456 6.0   29.0    6
 135 1215434 3.0 1132112 1.0 2243111 1.0 1241111 1.0 1133111 1.0    7.0    1
 136 5426153 4.0 5216435 4.0 6314236 3.0 5414335 4.0 4214333 3.0   18.0    4
 141 4153565 5.0 4454654 5.0 4536665 6.0 4635554 5.0 5546564 5.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek