FAN CLUB
Michał Malitowski & Joanna Leunis
MISTRZOWIE ŚWIATA i EUROPY - South American Showdance
VICE-MISTRZOWIE (brąz) ŚWIATA i EUROPY Professional Latin
Założono: 5 grudnia 2004

To już za nami ...

Xi - XII 2004

Mistrz magistrem

Mistrzostwa Świata Miami 2004

Boston, VI'2004

Przed Blackpool'2004

UK styczeń'2004

Mistrzostwa 2003

WYWIAD Dancemotion

WYWIAD z 2003

Motto Fan Clubu Michała i Joanny
Wasza rada dla par tanecznych pragnących osiągnąć sukces w tańcu sportowym.

Zachować właściwy balans między współzawodnictwem,
a czystą przyjemnością tańca . . .

Michał Malitowski, w wywiadzie z 2003 r.

* ICH   FOTO *

Mistrzowie na Blackpool 2004

z Blackpool 2004

30 lipca 2007 roku,       godz. 1:27             W podróży dookoła świata ...
      Tydzień temu Michał Malitowski i Joanna Leunis zdobyli - w Kijowie na Ukrainie - tytuł Mistrzów Europy par zawodowych w tańcach latynoamerykańskich.
Jak przystało na utytułowaną parę zawodową, po krótkim odpoczynku, w piątek, 27 lipca 2007 r., wyruszyli w podróż dookoła świata. Tę podróż rozpoczęli w Londynie, a trasa ich podróży prowadzi przez Hong Kong, Tokio, Sydney, Toronto, Nowy Jork i powrót do Londynu, w którym zamkną wielką okołoziemską pętlę.
W programie głównie taneczne pokazy, ale także szkoleniowe spotkania z młodzieżą i trenerami.
W Tokio Michał z Joanną spotkają się z Sergiejem Surkovem i Agnieszką Melnicką, na dorocznej, najbardziej prestiżowej imprezie pokazowej - Festiwalu Super Gwiazd.

Michał Malitowski - Joanna Leunis
włącz film
W Polsce Zawodowych Mistrzów Europy zobaczymy we wrześniu w Warszawie na Mistrzostwach Kraju. Zapewne, także z Sergeyem i Agnieszką.

Na zakończenie zapraszam do obejrzenia bardzo sympatycznego montażu zdjęć i fragmentów z filmów z Michałem i Joanną - zmontowanego i zamieszczonego na You Toube, zapewne, przez fana Mistrzów podpisującego się "lavazzauzzo".
Zobacz Komentarze (18) / Dodaj Komentarz

14 czerwca 2007 roku       godz. 6:55             Z życia gwiazd: Michał & Joanna ...

      Michał MALITOWSKI & Joanna LEUNIS w miniony weekend (9-10 czerwca 2007) wygrali w Tokio (Japonia) najbardziej prestiżowy i najstarszy w Azji, turniej tańca towarzyskiego: INTERNATIONAL JAPAN OPEN.
Za każdy z 5-ciu tanców otrzymali - od wszystkich piętnastu sędziów międzynarodowego jury - same jedynki. Na drugim i trzecim miejscu finaliści i półfinaliści ostatniego Festiwalu w Blackpool: Peter i Kristina STOKKEBROE z Danii oraz Vyshegorodtsev & Pietrova z Rosji.

      W tym tygodniu, przed Michałem Malitowskim i Joanną Leunis jeszcze międzynarodowe turnieje w Nagoyi i Osace. Kilka pokazów show-latino oraz wykład dla trenerów i sędziów japońskiej Federacji Tańca Sportowego.
Później pokazy na Florydzie i lipcowe Mistrzostwa Europy w Kijowie. Przed tym turniejem Michał i Joanna planują kilkudniowy urlop w Zielonej Górze.

      Pozdrawiamy naszych ulubieńców i trzymamy kciuki za ME w Kijowie.

Zobacz Komentarze (10) / Dodaj Komentarz

28.XI.2006 r.       godz. 23:26             Mistrzem być ...
Michał MALITOWSKI - Joanna LEUNIS
Michał MALITOWSKI
Joanna LEUNIS

      To było szczególne wydarzenie w karierze Michała Malitowskiego i jego belgijskiej partnerki Joanny Leunis. W okresie dwóch minionych weekendów przebywali w Los Angeles (USA), a 19 listopada 2006 r. wystąpili w pokazach na specjalne zaproszenie organizatorów amerykańskiej wersji Tańca z Gwiazdami.
      Impreza odbyła sie w miejscu uroczystości wręczania filmowych Oscarów. Na sali mnóstwo VIP - ów, a gościem honorowym była 85 - letnia dziś gwiazda Cyd Charisse, między innymi, filmowa partnerka Freda Astair'a, najbardziej znana z filmu "Deszczowa piosenka". Michał i Joanna otrzymali od niej serdeczne gratulacje, a od publicznosci owację na stojaco.
      Taneczne popisy naszych "latynoamerykańskich" mistrzów rejestrowało 7 stacji TV łącznie z ogólnoamerykańską ABC. Były wywiady prasowe i TV na słynnym, Oscarowym "czerwonym dywanie" - były też oferty współpracy składane przez przedstawicieli wytwórni filmowych Hollywood.
      Po dwutygodniowym pobycie i pokazach tanecznych w Los Angeles, czeka naszych Mistrzów miesiąc wystepów w największych miastach Japonii.
      Na szczęście dla obojga i ich rodzin, wkrótce święta. Do rodzinnej Zielonej Góry Michał przylatuje w Wigilię Bożego Narodzenia.
Joanna zaś spędzi święta we francuskich Alpach.
Gratulujemy!!!
Zobacz Komentarze (20) / Dodaj Komentarz

9 października 2006 r.       godz. 1:52             Kibicujemy ...
      Michał MALITOWSKI i Joanna Leunis, mają swój kalendarz szczelnie wypełniony. W zeszłym tygodniu zatańczyli dla polskiej publiczności na Baltic Cup 2006 w Elblągu.
Wczoraj tańczyli w The Imperial Championships we Frimley. Jak na razie nie mamy wiadomości o wynikach.
Dziś, 9 października, wystapią z pokazem w Nocy 100 Gwiazd - The Night of 100 Stars w Copthorne niedaleko Gatwick.
Zakończą ten taneczny maraton 12 października, na Interntional Championships w The Royal Albert Hall w Londynie, w Professional Latin.

12 października 2006 r. - Michał z Joanną wygrywają w Professional Latin na The Imperial Championships i The International Championships.

Gratulujemy !!!
Michał MALITOWSKI - Joanna LEUNIS
Michał MALITOWSKI
Joanna LEUNIS
Zobacz Komentarze (3) / Dodaj Komentarz

1 sierpnia 2006 roku       godz. 18:05             Michał i Joanna w pokazie Rumby
      Znaleziona w Sieci - przez Adama Króla - tańcząca baletnica - Polina Seminowa, sprowokowała do poszukiwań, owocem których jest video z przepięknego pokazu rumby w wykonaniu Michała MALITOWSKIEGO i Joanny LEUNIS. Pokaz odbył się podczas Mistrzostw Europy Amatorów w Wilnie w 2005 roku, a emitowany był we Francji przez TV Paris Premiere.

Muzyka: Diana Krall - "The look of love"
Link do filmu oraz autora i tytuł muzyki - zaczerpnąłem z Forum Marka Kosatego.


Zobacz Komentarze (12) / Dodaj Komentarz

30 kwietnia 2006 roku       godz. 13:07             Mistrzowie w telewizji i na żywo ...
      Dziś, 30 kwietnia, o godz. 21:00 w telewizji RTL4 odbędzie się finał holenderskiej wersji TAŃCA Z GWIAZDAMI. W programie tym - w pokazie na żywo - Michał MALITOWSKI & Joanna LEUNIS zatańczą "Look Of Love" - show, którym zdobywali mistrzostwo świata i Europy.

      Michał z Joanną w miniony weekend przebywali w USA, w Bostonie, gdzie na słynnym Uniwersytecie Harvarda dali ekstra pokaz dla kilku tysięcy studentów i wykładowców kierunków artystycznych amerykańskich uczelni.

      W Polsce zobaczymy Michała z Joanną 20 maja w Zielonej Górze, gdzie wraz z Matejem KRAJCEREM & Iwoną GOLCZAK i Andrzejem SADECKIM & Kariną NAWROT zatańczą w pokazach na Koncercie Galowym "MISTRZOWIE z GRACJĄ" - turnieju z okazji 20 lecia zielonogórskiego Klubu "GRACJA".
Michał MALITOWSKI - Joanna LEUNIS
Michał MALITOWSKI
Joanna LEUNIS
Zobacz Komentarze (9) / Dodaj Komentarz

26 lutego 2006 roku       godz. 15:13           ASIAN OPEN 2006 - Tokio Japonia
      Niedawno wspominałem o planowanym udziale Michała MALITOWSKIEGO i Joanny LEUNIS w ASIA OPEN 2006. Turniej ten rozegrany był właśnie dziś i nasi zawodowi mistrzowie zajęli II miejsce za Bryanem WATSONEM & Carmen VINCELJ - Mistrzami Świata Profi Latin.
      W turnieju zawodowców standard tańczyli w barwach Anglii (bliscy nam Polakom) Christopher HAWKINS & Justyna HAWKINS (KOZIŃSKA) zajmując IV miejsce.Dodane: 28 lutego 2006 roku.

Na marginesie turnieju zawodowców w Tokio dodam, że turniej ten był także podsumowaniem rocznego światowego rankingu par zawodowych w którym zwyciężyli, Michał z Joanną.

1. Michal Malitowski & Joanna Leunis (11.539)
2. Andrej Skufca & Katarina Venturini (7.219)
3. Bryan Watson & Carmen Vincelj (6.100)


Gratulujemy !
Komplent wyników na: DanceSportInfo
ŚWIATOWY RANKING PAR ZAWODOWYCH
Zobacz Komentarze (15) / Dodaj Komentarz

17 lutego 2006 roku       godz. 15:50           Z życia Mistrzów


      Michałowi Malitowskiemu i Joannie Leunis Twist Service towarzyszy praktycznie od początku ich wspólnej kariery. Mamy w naszym serwisie ich Fan Club i od czasu do czasu piszemy new'sa "Z życia Mistrzów".

      Początek roku to, w wydaniu Michała i Joanny głównie treningi i pokazy. Tym razem w Amsterdamie ćwiczyli "nowe" ze swoim głównym szkoleniowcem Ruudem Vermeij'em, a także "rozwijali" swoje zainteresowania taneczne biorąc specjalne lekcje flamenco.
      Dwa tygodnie temu, 4 - 5 lutego 2006 roku dali ekstra pokaz w Paryżu, a w miniony weekend tańczyli w Tokio. Aktualnie są już w Europie, w Wilnie, gdzie już jutro - 18 lutego wystąpią w specjalnym pokazie podczas imprezy, która nazywa się European Amateur Medallist. Michał i Joanna "dadzą" show latino, a Mirko Gozzoli i Alessia Betti - standard.
      Z Wilna czeka naszych Mistrzów znów podróż do Tokio i udział w turnieju Asian Open. To będzie turniej World Series, kończący doroczny ranking najlepszych zawodowych par latynoamerykańskich. Największe szanse, aby w tym rankingu - za 2005 rok - zwyciężyć mają właśnie reprezentanci Polski - Michał z Joanną !!!
Liczą się punkty za turnieje UK, Blackpool, Cervia, Miami Beach, International, Dutch Open - Assen, World Masters - Insbruck i właśnie Asian Open w Tokio.
Ciekawostką jest, że w tym tokijskim turnieju mają zadebiutować w parze Dmitri Timochin i Karina Smirnoff.
      Po turnieju w Tokio, w ostatni weekend lutego, Michał i Joanna przeniosą się do australijskiego Perth, aby pod okiem Ruuda Vermeija przygotowywać się do Mistrzostw Europy, które odbędą sie 25 marca 2006 roku w niemieckiej Gerze.
      W Polsce Michała i Joannę będziemy mogli zobaczyć 10 czerwca 2006 r. w Olsztynie podczas Otwartych Mistrzostw Polski Par Zawodowych.

Pozdrawiamy i życzymy sukcesów !!!
Zobacz Komentarze (13) / Dodaj Komentarz

02 grudnia 2005 roku       godz. 7:15             Polacy na parkietach Europy
      W minioną sobotę, 26 listopada 2005 r., w Insbrucku (Austria) odbył się Professional World Masters 2005 Latin. Polskę reprezentowali Michał MALITOWSKI i Joanna LEUNIS, którzy wygrali ten turniej.
Gratulujemy !
Zobacz Komentarze (14) / Dodaj Komentarz

8 października 2005 roku           Z KALENDARZA MISTRZÓW i Mistrzostwa Polski Iława
8 października 2005 r., godz. 21:49

Wyniki
w stylach       w Show Latin

godz. 20:56
      W Iławie - po półfinałach Latin - oczekujemy na finał. W międzyczasie rywalizują pary młodzieżowe.
Że Michał z Joanną wygrają te mistrzostwa, wiedzą wszyscy, ale zobaczyć ich w akcji, to tak jak nad ranem zobaczyć Wenus - taniec w ich wykonaniu, to taniec z innej planety. :)

Michał Malitowski & Joanna Leunis

Foto: Pani Ela Trela. Dziękujemy ! :)
      Już za niecałą godzinę, o 19:00 rozpoczną się Mistrzostwa Polski par zawodowych. Standard zatańczy 5 par, Latin - 7 par, zaś w show latynoamerykańskim 4 pary.


News z 22 sierpnia 2005 r.
      Michał Malitowski & Joanna Leunis nie zatańczyli na Mistrzostwach Świata w SOUTH AMERICAN SHOWDANCE, które odbyły się 16 września 2005 roku w Ligano, we Włoszech. Mistrzowie, pragną tym samym skoncentrować się na tradycyjnym, typowo turniejowejowym, stylu Latin, nie rezygnując całokowicie z Showdance.Michał MALITOWSKI - Joanna LEUNIS
Michał MALITOWSKI - Joanna LEUNIS
Michał z Joanną ZATAŃCZĄ za to na Mistrzostwach Polski par zawodowych,
8 października 2005 r. w Iławie.1/2 października 2005 r.
      Dwa tygodnie przed Mistrzostwami Polski, w miniony weekend, 24-25 września 2005 r. - Michał z Joanną wystąpili z pokazem w Centrum Olimpijskim w Sydney (Australia), na Otwartych Mistrzostwach Pacyfiku. Występ - jak mi doniesiono - został entuzjastycznie przyjęty przez tamtejszą publiczność, co z dumą Państwu przekazuję.      Bezpośrednio po Mistrzostwach Polski, Michał z Joanną "odlecą" do Anglii, by już w poniedziałek, 10.X. zatańczyć w tradycyjnej NOCY 100 GWIAZD, zaś nazajutrz, 11.X. - rywalizować będą na parkiecie Royal Albert Hall w International Championships.

Na zakończenie tygodnia, w sobotę, 15.X. czeka naszych Mistrzów specjalny występ na żywo w holenderskiej telewizji, w finałowym programie tamtejszej wersji "Tańca z Gwiazdami".

Skoro już o specjalnych pokazach, to dodam, że 20 listopada 2005 r. w Blackpool (Anglia) Michał z Joanną zatańczą podczas Mistrzostw Świata par zawodowych w tańcach standardowych.Fanom i sympatykom, naszej znakomitej pary, nie pozostaje nic innego jak tylko zarezerwować sobie sobotę, 8 października na wizytę w Iławie, by choć przez chwilę poczuć "oddech" parkietów świata.

Ja jadę! Do zobaczenia! :)

Zobacz Komentarze (24) / Dodaj Komentarz

2 sierpnia 2005 roku       godz. 21:26           Azjatycka codzienność Mistrzów.
Michał Malitowski - Joanna Leunis<br> Blackpool 2005
Michał Malitowski
Joanna Leunis
Foto: R. Ronda

      Po kilkunastu dniach treningu i rekreacji nad Oceanem Indyjskim, w australijskim Perth, Michał z Joanną przenieśli się do Hong Kongu. Tam w czasie minionego weekendu odbyły się niezwykłe imprezy na Stadionie Królowej Elżbiety - Galaxy Of Stars.
Dwukrotnie, w piątek (29.VII.) i sobotę (30.VII.), na trybunach było po 5 tysięcy widzów, oglądających ekstra pokazy latynoamerykańskie i standardowe.
Oprócz Michała i Joanny tańczyli: Slavik Kryklyvyy i Karina Smirnoff, Bryan Watson i Carmen, Christopher Hawkins i Justyna Kozińska oraz Wiliam Pino i Alessandra Bucciarelli.
Michał i Joanna zaprezentowali swój nowy program pokazowy, przyjęty owacyjnie.

      Z Hong Kongu, nasza "eksportowa" para zawodowa, przeniosła się do Japonii, gdzie w niedzielny wieczór (31.VII.) zatańczyła w hotelu Ritz Carlton w Osace. W Japonii będą kilkanaście dni, nie tylko tańcząc na pokazach - między innymi po raz trzeci - zaprezentują się w niezwykle prestiżowej imprezie SuperStars w Tokio. Będą także mieć zajęcia z japońskimi tancerzami, będą trenować i trochę wypoczywać.
Zobacz Komentarze (10) / Dodaj Komentarz

28 czerwca 2005             Z życia Mistrzów
Michał Malitowski - Joanna Leunis
Michał Malitowski & Joanna Leunis
      Michał Malitowski i Joanna Leunis - sezon taneczny 2004/2005 zakończyli w ubiegłym tygodniu w Cervi, we Włoszech, na 22 SUPADANCE FEINDA Italian Open, zwyciężając Open Professional Latin "Trofeo Fabrizio 2005" (WD&DSC World Series).
Aktualnie wypoczywają. Michał w gronie rodziny, w Zielonej Górze. Joanna - w Portugalii.
Lato spędzą pracowicie. Już 9 lipca, pokazem w Tokio, rozpoczną swoje dwumiesięczne azjatycko-amerykańskie tournee, które zakończą w Los Angeles.
Ot, światowe życie ... A kiedy w Polsce?! Zapraszamy!
Zobacz Komentarze (6) / Dodaj Komentarz

11 czerwca 2005 r. Le Cannet - Francja
MISTRZOSTWA ŚWIATA ZAWODOWCÓW - LATIN
* REPREZENTOWALI POLSKĘ *
im kibicowaliśmy - skutecznie !


Michał Malitowski - Joanna Leunis
Michał Malitowski - Joanna Leunis
W 2004 roku byli na III miejscu


Michał Malitowski - Joanna Leunis
Vice-Mistrzami (srebro) Świata


Serdecznie gratulujemy i czekamy na tytuł Mistrza Świata w tej konkurencji !!!


Michał Malitowski - Joanna Leunis
Mistrzowie Świata Profii Latin AD 2005
Bryan Watson & Carmen - Niemcy
Michael Malitowski & Joanna Leunis - Polska
Andrej Skufca & Katarina Venturini - Słowenia
Michał Malitowski - Joanna Leunis
Finaliści Mistrzostw Świata
4. Sergej Rjupin & Elena Chworowa - Rosja
5. Matthew Cutler & Charlotte Egstrand - Anglia
6. Paul Richardson & Olga Rodonova - USA
Michał Malitowski - Joanna Leunis
Michał Malitowski - Joanna Leunis
Zobacz Komentarze (44) / Dodaj Komentarz

Dołącz do FAN CLUBU Michała i Joanny
      Michał Malitowski i Joanna Leunis - aktualni Mistrzowie Świata i Europy w South American Showdance oraz Vice Mistrzowie Świata (brąz) Professional Latin, prawie "od zawsze" - regularnie - pojawiają się na TWIST SERVICE, dostarczając swoim fanom i kibicom wiele satysfakcji i radości z osiągnięć na parkietach tanecznych świata.
      Ostatnia aktualizacja Twist Service (od strony technicznej), pozwoliła na zaistnienie tego FAN CLUBU, w którym będziemy śledzić rozwój i sukcesy naszych Ulubieńców. Zaś interaktywność serwisu pozwoli nam aktywnie i bezpośrednio kibicować przed ważniejszymi turniejami oraz wyrażać opinie, a także będzie sprzyjać "rozmowom" On Line z Mistrzami, do czego - Was Fanów i samych Mistrzów - gorąco zachęcam. Adam.
6 grudnia 2004 r.
Zobacz Komentarze (11) / Dodaj Komentarz

Strona Mistrzów
w Internecie

Czytaj na

TWIST SERVICE

FORUM
TWIST SERVICE